10:58

DRAWINGS

DRAWINGS
Hej, hej! W poście ze zdjęciowym podsumowaniem 2015 roku wiele osób zwróciło uwagę na rysunki i pytało, czy są mojego autorstwa. Odpowiedź brzmi: tak, od początku do końca narysowane są przeze mnie. Nigdy właściwie nie pokazywałam ich na blogu i nie wiem nawet, czy ktokolwiek wie, że od czasu do czasu coś rysuję, ale stwierdziłam, że w końcu mogłabym pokazać jakieś moje prace. Nie są profesjonalne, tym bardziej, że nie rysuję już tak dużo, jak kiedyś, ale chyba liczy się to, że generalnie sprawia mi to przyjemność i czasami fajnie jest wyjąć ołówki, kredki i coś stworzyć. Okej, zapraszam Was już do oglądania! Nie wszystkie są zupełnie nowe, niektóre rysowałam ponad rok temu, ale przy każdym postaram się napisać datę. Jeśli taki rodzaj postów Wam się spodoba, możliwe, że będę częściej pokazywać bieżące prace. Dajcie znać co myślicie! :)

VIII.2015r.

11:03

BEIGE JACKET & LEATHER SKIRT

BEIGE JACKET & LEATHER SKIRT
Hej, hej! Jak tam u Was? U mnie wszystko jak najbardziej okej, chociaż trochę zaczyna mnie męczyć ta szkolna rutyna, ale myślę, że wszytko zmieni się niebawem, wraz z nadejściem wiosny, gdy zrobi się cieplej. Sama nie wiem czemu, ale zyskuję wtedy nową energię i od razu mam sto razy lepszy humor haha. Ostatnio przygotowałam całkiem sporo nowych wpisów, które jeszcze czekają na publikację, aż w końcu złapał mnie brak weny, ale i na to jest rada! Dzisiaj nie będzie żadnych przemyśleń, postu tematycznego, nic z tych rzeczy, a zamiast tego mam dla Was pomysł na stylizację. Jest całkiem klasyczna, dobra na każdą okazję i w stonowanych kolorach, czyli takich, w jakich czuję się najlepiej. Myślę, że uwagę zwraca głównie zamszowa kurtka w jasnym kolorze, który przełamuje czerń całego zestawu. Kurtki właściwie są jednym z moich ulubionych elementów garderoby i zakładam je na wierzch nawet częściej niż sweterki. Do tego skórzana
spódniczka, eleganckie buty, jakieś dodatki i strój gotowy!


15:39

PHOTOS #3

PHOTOS #3
Nie da się ukryć, że fotografia jest moją wielką pasją, jednak nowych zdjęć nie było na moim blogu już dosyć dawno. Nadrabiam zaległości i przedstawiam Wam kolejną dawkę ujęć, które wyszły spod mojego aparatu! Powoli czuć już wiosnę, z czego bardzo się cieszę, jednak mój ulubiony obiekt do fotografowania - przyroda - nadal pozostaje uschnięta i bez życia, ale dla mnie to żaden problem! Jakoś sobie z tym poradziłam i muszę powiedzieć, że nie tylko kolorowe, okazałe kwiaty są dobrymi modelami. Oprócz tego, mam jeszcze jedno zimowe zdjęcie, ale szczerze wolałabym, żeby to było już ostatnie i mam nadzieję, że śnieg już nie zagości w najbliższym czasie.
Jak Wam się podobają zdjęcia?


12:25

ULUBIEŃCY MIESIĄCA: STYCZEŃ

ULUBIEŃCY MIESIĄCA: STYCZEŃ

Hej, hej! Już wspominałam Wam, że planuję rozpocząć nowe serie i właśnie jedną z nich są ulubieńcy! Nigdy czegoś takiego u mnie nie było, a czasami rzeczywiście mam rzeczy, które fajnie byłoby Wam polecić. Raczej nie będę wstawiać takich postów co miesiąc, bo byłyby za często, ale raz na jakiś czas czemu nie? Bez przeciągania, zaczynamy!

Copyright © 2016 Alexandra K , Blogger