15:49

BLACK & WHITE

BLACK & WHITE
Hej kochani! Dzisiaj mam bardzo luźny post ze stylizacją i zdjęciami - czasami takie coś się przydaje, tym bardziej, że ostatnio było całkiem sporo postów na jakiś konkretny temat. Mamy dziś Wielkanoc, więc chciałabym Wam życzyć oczywiście wszystkiego co najlepsze! Spędźcie te święta jak najlepiej. U mnie jest piękna pogoda - wreszcie mam jakieś realne nadzieje, że wiosna już naprawdę przyszła, chociaż znając życie, za tydzień może spaść śnieg, haha. Miejmy nadzieję, że nie! Słońce świeci, jest coraz cieplej, więc warto jakoś dobrze i aktywnie wykorzystać ten czas. Ja właściwie mam dużo rzeczy do zrobienia na te wolne dni, ale szczerze mówiąc, lecą mi one bardzo szybko i jakoś za nic nie mogę się zabrać. Ale może to dobrze, przynajmniej trochę odpocznę i naładuję baterie. Czasem trzeba, prawda? A jak wy spędzacie ten wolny czas?
Jeśli chodzi o zestaw - pewnie nie zaskoczyłam Was czernią i bielą, która króluje w prawie wszystkich moich strojach, no ale cóż... uwielbiam taki minimalizm i czuję się w nim najlepiej. Dzisiejsza stylizacja wydaje mi się bardzo elegancka - koszula w paski, spódniczka i niesportowe buty (Ci, którzy mnie znają wiedzą, że to rzadkość, haha). No i gwóźdź programu, czyli kapelusz! Coś czuję, że na wiosnę bardzo się ze sobą polubimy i nie raz będzie stanowił dopełnienie moich strojów.
Jak Wam się podoba?


10:37

SAY NO

SAY NO

Na świecie żyje ponad 7 miliardów ludzi, a ile ludzi - tyle różnych charakterów i osobowości. Można nas powkładać do różnych szufladek według wielu kryteriów i kategorii, ale dzielimy się też na osoby śmiałe, stojące na czele grupy jako ich przywódcy oraz tych, którzy raczej trzymają się w cieniu. Zastanów się, w której grupie jesteś?

10:23

KOKTAJLE

KOKTAJLE

Jestem ogromną fanką różnych koktajli i jeśli mam być szczera, prawie każdego dnia jakiś piję. Możecie nazywać to uzależnieniem, jak chcecie haha. Pewnie myślicie, że w ten sposób szybko mogą się znudzić, ale z tym zupełnie się nie mogę zgodzić, pod warunkiem, że tak jak ja, co chwile wymyślacie nowe wersje i połączenia. Dzisiaj właśnie przedstawię Wam kilka pomysłów na przepyszne koktajle! Ich zaletą jest to, że możemy je robić przez cały rok, bo ich składniki są zawsze łatwo dostępne, więc koniecznie jakiś wypróbujcie!

15:57

03.III.2016 - THE NEIGHBOURHOOD

03.III.2016 - THE NEIGHBOURHOOD

The Neighbourhood jest moją największą muzyczną miłością, więc gdy tylko dowiedziałam się, że na liście miast, w których zagrają w tym roku znalazły się również trzy polskie, nie mogłam zrobić nic innego, jak tylko kupić bilety i niecierpliwie czekać na koncert.
Copyright © 2016 Alexandra K , Blogger