16:39

MAKEUP

MAKEUP


Kiedyś mój makijaż składał się jedynie z odrobiny podkładu, tuszu do rzęs i ewentualnie kilku innych kosmetyków, ale właściwie na tym mogłam bym skończyć. Teraz coraz bardziej lubię bawić się makijażem, eksperymentować, próbować nowych technik i kosmetyków. Na moim blogu dużo jest mody, zdjęć, więc stwierdziłam, że może dla odmiany pokażę Wam coś urodowego.

12:36

PHOTOS #4

PHOTOS #4

Wiosna, wraz z latem, to zdecydowanie moje ulubione pory roku. Jest ciepło, słonecznie i od razu bardziej chce się żyć. Drugim pozytywnym aspektem jest możliwość robienia zdjęć, które w tym czasie, przynajmniej w moim uznaniu, zawsze wychodzą lepiej i przez to mogłabym się nie rozstawać z aparatem. Z tego powodu, dzisiaj mam dla Was trochę nowych, wiosennych zdjęć. Nie chcę się zbyt mocno rozpisywać, bo nie tekst, a zdjęcia są w dzisiejszym poście najważniejsze, więc zapraszam do oglądania! :) Jak Wam się podobają?

16:41

SPRING OUTFITS

SPRING OUTFITS
kapelusz KLIK / bluzka KLIK / spodnie KLIK / płaszcz KLIK
buty KLIK / okulary KLIK / naszyjnik KLIK

Myślę, że obecnie ciężko powiedzieć, jakie są trendy, bo tak naprawdę modne może być wszystko - moda powraca, style się przenikają, łączą i dopełniają. Możemy wybierać wśród milionów różnych rzeczy i tak naprawdę to, jak je połączymy będzie decydować o tym, czy wyglądamy dobrze. Dzisiaj przygotowałam kilka pomysłów na wiosenne stylizacje. Zawierają rzeczy, które są wiodącymi trendami tego sezonu - odkryte ramiona, paski, pastelowe kolory, denim, połączenie czerni i bieli i tak dalej, ale oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie dodała czegoś od siebie, bo przecież najważniejsze jest to, by samemu dobrze czuć się w tym, co mamy na sobie i nie podążać ślepo za modą. U mnie na razie nie jest szczególnie ciepło, ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni. Tak czy inaczej, zestawy pasują na te ciepłe dni, jak i na nieco chłodniejsze. Jak Wam się podobają?

Copyright © 2016 Alexandra K , Blogger