08:47

BACK TO SCHOOL: SPOSOBY NA NAUKĘ

BACK TO SCHOOL: SPOSOBY NA NAUKĘ
Szkoła zbliża się wielkimi krokami - ani trochę nie chcę żegnać się z wakacjami, jednak początek szkoły jest nieunikniony. Wkrótce znów wpadniemy w szkolną rutynę i przywykniemy do codziennej konieczności przyswajania nowych wiadomości i materiału. Ale nauka wcale nie musi być aż taka straszna, jeśli podejdziemy do niej we właściwy sposób. Co zrobić, by była przyjemna, efektywna i szybka? Jak się uczyć, by faktycznie się nauczyć? Przedstawię Wam kilka moich sprawdzonych sposobów i rad, które, mam nadzieję, pomogą przetrwać Wam ten rok!15:51

25VIII16

25VIII16

Powrót do szkoły kompletnie nie wzbudza we mnie choćby odrobiny entuzjazmu, nawet małego, malusieńkiego uśmiechu. No cóż, prawda jest taka, że wakacje zleciały mi błyskawicznie i chyba nadal nie zdążyłam się nimi nacieszyć, a już trzeba się z nimi żegnać. Jeszcze niedawno zaglądałam do kalendarza i z ulgą stwierdzałam, że nadal został cały miesiąc, późnień trzy tygodnie, dwa, aż nagle... tydzień?! Jak to się mogło stać? Kolejny raz uświadamiam sobie z jakim tempem biegnie czas - tyle razy czegoś wyczekuję, wydaje mi się to tak odległe, a w gruncie rzeczy nadchodzi zanim się obejrzę. Chociaż przyznajmy sobie - końca wakacji nie wyczekiwałam. I mam nadzieję, że wy również, bo to oznacza jedynie, że były udane! :)

10:42

MOUNTAINS

MOUNTAINS

Hej kochani! Znów trochę mnie tutaj nie było, ale przyznam, że te wakacje są dosyć zakręcone i co chwilę nie ma mnie w domu. Dopiero kilka dni temu wróciłam z gór, gdzie byłam ponad tydzień i prawda jest taka, że na ten czas kompletnie odcięłam się od internetowego świata (no dobra, może nie licząc snapchata i instagrama, gdzie na bieżąco wszystko dokumentowałam haha). Wyjazd bardzo się udał! Odpoczęłam, co prawda może nie fizycznie, bo czasem robiłam po 15-20km po górach, ale za to mentalnie mogłam odetchnąć od tego, co otacza mnie na co dzień i teraz widzę, że naprawdę tego potrzebowałam. Każdy dzień wykorzystałam na sto procent - zatrzymałam się w miejscowości sąsiadującej z Karpaczem, u stóp Karkonoszy, ale codziennie byłam w innym miejscu - Szklarska Poręba, okolice Jeleniej Góry, a nawet Czechy, gdzie spędziłam łącznie aż 3 dni, ale o tym może w innym poście, bo zdjęć mam ogromne ilości, więc na jednym wpisie z wyjazdu na pewno się nie skończy! :)
Copyright © 2016 Alexandra K , Blogger