12:50

KONKURS: WYGRAJ KSIĄŻKĘ POD TYTUŁEM

KONKURS: WYGRAJ KSIĄŻKĘ POD TYTUŁEM

Hej, hej! Dzisiaj mam dla Was coś specjalnego, gdyż zupełnie spontanicznie postanowiłam Was czymś obdarować! Właściwie pojawiło się też kilka powodów przez które stwierdziłam, że to dobry pomysł. Po pierwsze, zbliżają się Mikołajki, no i oczywiście Święta, po drugie na moim blogu jest już Was ponad 2200, otworzyłam fanpage na Facebooku i dzięki Wam nawiązałam współpracę z DDOB! Czy może być lepsza okazja?
Z tego powodu organizuję konkurs/rozdanie, w którym macie szansę wygrać Książkę pod Tytułem 3, która z pewnością umili Wam nadchodzące świąteczne, wolne dni, a może stanie się prezentem dla bliskiej wam osoby? Decyzja należy do Was, ale zapewniam, że warto wejść w posiadanie tej książki! :) Pisałam o niej już wcześniej na blogu - zainteresowanych zapraszam tutaj.

09:53

FALL EYE MAKEUP

FALL EYE MAKEUP

Hej kochani! Na początku chciałabym Wam bardzo podziękować, bo dzięki waszej pomocy udało mi się nawiązać współpracę z DDOB. Wiedziałam, że mogę na Was liczyć, jesteście wielcy! To dla mnie duże wyróżnienie i zobaczymy co z tego wyjdzie. :) A teraz przejdźmy do tematu posta!
Uwielbiam bawić się i eksperymentować z makijażem - szczególnie jesienią, kiedy można sobie pozwolić na ciemniejsze barwy, wyraziste usta i mocniej pomalowane oczy. Jeśli już mowa o oczach - ładnie pomalowane pozwalają niesamowicie podkreślić oko, spojrzenie i nadać charakteru całemu makeup'owi. Mam dla Was pomysł na delikatne smokey, które może sprawdzić się nawet do szkoły. Nie ma w nim nic skomplikowanego, więc koniecznie wypróbujcie. :)

14:26

CAMEL SKIRT

CAMEL SKIRT

Mimo, że wyglądając teraz za okno widzę resztki pierwszego śniegu, który właśnie dzisiaj spadł, to ja mam kolejną porcję jesiennych zdjęć i kolejną propozycję jesiennego stroju. Uwielbiam kolory jesieni, a dodatkowo usłyszałam już od jednej z osób, które widziały przedpremierowo zdjęcia, że odcień spódniczki świetnie pasuje do jesiennych drzew i liści w tle, więc chyba udało mi się to połączenie, haha.
Copyright © 2016 Alexandra K , Blogger